Firma

Firma ERTEC Poland została założona przez dr Edwarda Reszke.

ERTEC-Poland oferuje nowoczesne reaktory mikrofalowe Magnum do syntez zarówno w wysokim, jak i atmosferycznym ciśnieniu, w zależności od wymagań użytkownika. Przyrządy te doskonale nadają się do prowadzenia chemicznych syntez związków nieorganicznych i organicznych.

Moduł reaktora jest jednocześnie pojedynczym przyrządem, który może złożyć się na większe, sprzęgnięte komputerowo systemy.
W zestawie każdy poszczególny moduł zachowuje zdolność do pracy niezależnej. Z tego powodu system taki wykonywać może jednocześnie wiele różnych procesów z zastosowaniem różnych warunków w tym samym czasie. Naczynia teflonowe o parametrach 110ml/110bar/350C umożliwiają syntezę różnych ilości reagentów w ultra-czystości. Systemy pomiaru temperatury i ciśnienia zapewniają ciągły monitoring tych parametrów, umożliwiając prowadzenie eksperymentów w doskonale kontrolowanych warunkach. Opcjonalne mieszadło magnetyczne pozwala na dobrą homogenizację reagentów. Niepulsacyjna regulacja mocy pomaga uniknąć sytuacji przegrzania substratów. Wydajne chłodzenie wodne odprowadza nadmiar energii z reaktora. Jedną z wielkich zalet reaktora Magnum jest jego łatwe przystosowanie z reaktora do pracy wysokociśnieniowej do pracy systemie otwartym. Każdy przyrząd sterowany może być albo przy pomocy konsoli operatorskiej, albo (do sześciu jednostek) z komputera PC. Użyte w tej konstrukcji wysokiej jakości materiały i innowacyjne rozwiązania gwarantują użytkownikom satysfakcję skuteczności i wysokiej wiarygodności tych urządzeń.
Inne produkty:
  • Spopielacz Ertec 02-02 - do pracy w wysokich temperaturach (550C) do spopielania napojów alkoholowych i bezalkoholowych, także innych cieczy, w których oznacza się zawartość popiołu nieorganicznego
  • Mikrofalowe źródła mocy regulowanej 0-20 kW przy 2450 MHz
  • Projekty na zamówienie, aparatura elektroniczne do realizacji grantów naukowych, projektów badawczych, itp.
 
plazmatronika, naczynia teflonowe , uniclever, mineralizator, mineralizacja, plazma, mikrofalowa, urzπdzenie