Serwis
There are no translations available.

SERWIS ŚWIADCZONY PRZEZ FIRMĘ ERTEC

ERTEC-Poland serwisuje wszystkie urządzenia przez nią wyprodukowane czyli reaktory mikrofalowe MAGNUM i NOVA, Spopielarki, Wysokonapięciowe reaktory impulsowe, Urządzenia wykorzystujące plazmę mikrofalową

Ponadto może podjąć sie serwisu urządzeń mikrofalowych takich jak reaktory/mineralizatory na przykład firmy Plazmatronika po okresie gwarancyjnym ich producenta.

 

PRZYGOTOWANIE URZĄDZENIA DO WYSYŁKI FIRMĄ KURIERSKĄ

Firma ERTEC Poland korzysta z usług firmy kurierskiej TNT.

http://www.tnt.com/express/pl_pl/site/home.html Tel. : 801 31 00 00

Urządzenie należy wysłać pod adresem : ERTEC-Poland ul. Janiny Kłopockiej 13, 54-530 Wrocław

ZABEZPIECZENIE PRZED WYPŁYWEM WODY (BARDZO WAŻNE):
Jeżeli urządzenie jest chłodzone wodą to należy zabezpieczyć je przed jej wypływem. W tym celu należy spiąć krótkim wężykiem króćce wpływu i wypływu wody. Wężyk zabezpieczyć nakrętkami (jeśli urządzenie było w nie wyposażone).

OPAKOWANIE
Umieścić urządzenie w mocnym opakowaniu i zabezpieczyć w taki sposób aby nie ulegało swobodnemu przemieszczaniu się po opakowaniu. Urządzenia maja dużą masę i mogą ulec uszkodzeniu przy niewłaściwym zabezpieczeniu. Odradzamy używanie styropianowego granulatu.
Zalecamy owinięcie urządzenia folią lub włożenie np. do worka na śmieci celem zabezpieczenia przed przedostawaniem się do wnętrza urządzenia np. okruchów styropianu.

OSPRZĘT WYSYŁANY WRAZ Z URZĄDZENIEM
Wraz z urządzeniem należy wysłać jedynie terminal/sterownik ręczny (jeśli był używany) i głowicę stalową (do przeglądu).

Nie należy wysyłać zbędnych (a mogących ulec uszkodzeniu lub zagubieniu) elementów urządzenia takich jak:
przezroczysta osłona oparów, łapacz oparów z polipropylenu, pierścień pod naczynie teflonowe, kołeczek zabezpieczeniowy, kabel zasilający, klucze oraz naczyń teflonowych chyba, że klient życzy sobie wykonanie przeglądu tych elementów.

Last Updated on Sunday, 25 October 2015 22:05
 
plazmatronika, naczynia teflonowe , uniclever, mineralizator, mineralizacja, plazma, mikrofalowa, urzπdzenie